Разлика помеѓу преработките на „Rotten Tomatoes“

Додадени 23 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава lt:Rotten Tomatoes
с (r2.7.2+) (Робот: Додава hr:Rotten Tomatoes)
с (r2.7.3) (Робот: Додава lt:Rotten Tomatoes)
[[he:Rotten Tomatoes]]
[[ka:Rotten Tomatoes]]
[[lt:Rotten Tomatoes]]
[[hu:Rotten Tomatoes]]
[[ml:റോട്ടൻ ടൊമാറ്റോസ്]]
5.830

уредувања