Разлика помеѓу преработките на „Цаде (буква)“

Додадени 27 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава bar:Tsade, it:Tsade
с (r2.7.1) (Робот: Додава fa:زادی (حرف عبری))
с (r2.7.3) (Робот: Додава bar:Tsade, it:Tsade)
[[am:ጸደይ]]
[[arc:ܨܕܐ]]
[[bar:Tsade]]
[[br:Tsade]]
[[ceb:Tsadi]]
[[fa:زادی (حرف عبری)]]
[[fr:Tsadi (lettre)]]
[[it:Tsade]]
[[he:צ]]
[[ht:צ]]
126.087

уредувања