Разлика помеѓу преработките на „Придавка“

Одземен 1 бајт ,  пред 7 години
с
Отстрането уредувањето на 95.86.52.64 (разговор), вратено на последната верзија на DragonBot
с (Отстрането уредувањето на 95.86.52.64 (разговор), вратено на последната верзија на DragonBot)
{{ExamplesSidebar|35%|
* Ова е '''висока''' зграда.
* Запознав многу '''стар''' човек dragce ducev.
* Повеќето мајмуни се '''прекрасни''' суштества кои највеќе ги населуваат '''тропските''' или '''субтропските''' области.
* Онаа жена е доста '''убава''' и '''привлечна'''.