Разлика помеѓу преработките на „Ново Село (Демирхисарско)“

с
(Бот-форматирање на селата.)
 
[[Категорија:Села во Општина Демир Хисар]]
[[Категорија:Села во Република Македонија]]
 
[[bg:Ново село (Община Демир Хисар)]]
[[sq:Novo Sella (Demir Hisar)]]
318

уредувања