Википодатоци: Разлика помеѓу преработките

Одземени 16 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Брише sv:Wikidata
(Одбиена последната промена во текстот (од Lixer) и вратена ревизијата 2841855 на LaaknorBot)
с (r2.7.2) (Робот: Брише sv:Wikidata)
[[sk:Wikiúdaje]]
[[fi:Wikidata]]
[[sv:Wikidata]]
[[tr:Vikiveri]]
[[uk:Вікідані]]
4.126

уредувања