Хоенварте: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Додава ms:Hohenwarte
(Создадена страница со: {{Infobox German location |image_photo = |Wappen = |lat_deg = 50 |lat_min = 36 |lat_sec = 0 |lon_deg = 11 |lon_min...)
 
с (Робот: Додава ms:Hohenwarte)
[[it:Hohenwarte]]
[[kk:Хоэнварте]]
[[ms:Hohenwarte]]
[[nl:Hohenwarte]]
[[uz:Hohenwarte]]
85.496

уредувања