Декларација: Разлика помеѓу преработките

Одземени 69 бајти ,  пред 9 години
с
Отстрането уредувањето на 217.16.88.154 (разговор), вратено на последната верзија на Brest-bot
с (Отстрането уредувањето на 217.16.88.154 (разговор), вратено на последната верзија на Brest-bot)
== Белешки ==
<div class="references-small" style="-moz-column-count: 1; column-count: 1;">
<references/>
<reference.КОГА ВРНЕ КОГА ВЕЕ СИТЕ БУДАЛИ СМЕЕ!!!!s/>
</div>