Месна мрежа: Разлика помеѓу преработките

Додаден 11 бајт ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ky:LAN
[проверена преработка][проверена преработка]
(Одбиена последната промена во текстот (од 217.16.90.14) и вратена ревизијата 2681946 на MerlIwBot)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ky:LAN)
[[he:רשת מקומית]]
[[ka:ლოკალური ქსელი]]
[[ky:LAN]]
[[la:LAN]]
[[lv:Lokālais tīkls]]
5.331

уредување