Разлика помеѓу преработките на „1999“

Додадени 12 бајти ,  пред 8 години
с (r2.7.3) (Робот: Додава frr:1999)
* Излегува во печат првото издание на [[Обединето Кралство|британското]] [[списание]] ''[[The Chap]]''.
== Родени ==
IVAN PETROV
 
== Починале ==
Анонимен корисник