Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Никулци за Мексико“

с
Бот Додаје: fi:Luokka:Meksiko-tyngät
(Нова страница: {{КатНик | статија = Мексико | новникулец = Мексико-никулец | старникулец = | категорија = Мекси...)
 
с (Бот Додаје: fi:Luokka:Meksiko-tyngät)
[[bg:Категория:Мъничета за Мексико]]
[[en:Category:Mexico stubs]]
[[fi:Luokka:Meksiko-tyngät]]
[[fr:Catégorie:Wikipédia:ébauche Mexique]]
[[ko:분류:멕시코에 관한 토막글]]
59.415

уредувања