Марулево (Горноџумајско): Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 15 години
с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(Категорија:Населени места во општина Благоевград)
сНема опис на уредувањето
 
[[Категорија:Села во Бугарија]]
[[Категорија:Населени места во општинаОпштина Благоевград]]
[[Категорија:Села во Општина Благоевград]]
[[Категорија:Села во Македонија]]
5.612

уредувања