Разлика помеѓу преработките на „Месје 73“

Одземени 17 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Брише sr:NGC 6994 (missing)
(Automated import of articles)
 
с (Робот: Брише sr:NGC 6994 (missing))
[[Категорија:Нов општ каталог]]
[[Категорија:Објекти во соѕвездието Водолија]]
 
[[sr:NGC 6994]]
85.496

уредувања