Разлика помеѓу преработките на „Симеон Иванов - Канго“

с
+кат
с (Бот: козметички промени)
с (+кат)
 
[[Категорија:Македонски музичари]]
[[Категорија:Македонски гитаристи]]
[[Категорија:Родени во Кочани]]
[[Категорија:Кочанци]]