Сантиметар: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додаје: bs:Centimetar
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додаје: ay:Mitru patakachjata)
с (Бот Додаје: bs:Centimetar)
[[ay:Mitru patakachjata]]
[[br:Kantimetr]]
[[bs:Centimetar]]
[[ca:Centímetre]]
[[el:Εκατοστόμετρο]]
59.415

уредувања