Веспрем: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.3) (Робот: Додава tr:Veszprém
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава roa-rup:Veszprém)
с (r2.7.3) (Робот: Додава tr:Veszprém)
[[Категорија:Градови во Унгарија]]
 
[[roa-rup:Veszprém]]
[[bg:Веспрем (град)]]
[[ca:Veszprém (ciutat)]]
[[ro:Veszprém]]
[[qu:Veszprém]]
[[roa-rup:Veszprém]]
[[ru:Веспрем]]
[[simple:Veszprém]]
[[fi:Veszprém]]
[[sv:Veszprém]]
[[tr:Veszprém]]
[[uk:Веспрем]]
[[vi:Veszprém]]
4.138

уредувања