Разлика помеѓу преработките на „Клиф Бартон“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
| image = Cliff Burton 1.JPG
| caption = Портрет на Клиф Бартон
| image_size = 200px220px
| background = non_vocal_instrumentalist
| birth_name = Клифорд Ли Бартон
945

уредувања