Љубисав Иванов - Ѕинго: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Робот: Додава bg:Любисав Иванов
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Робот: Додава bg:Любисав Иванов)
[[Категорија:Пратенички состав 2011-2015]]
[[Категорија:Политичари од СПМ]]
 
[[bg:Любисав Иванов]]
34.422

уредувања