Разлика помеѓу преработките на „Нема земја за старци“

с
r2.7.2) (Робот: Додава gl:Non é un país para vellos
(изменета категоризација, дополнување)
с (r2.7.2) (Робот: Додава gl:Non é un país para vellos)
[[Категорија:Филмови на Miramax Films]]
[[Категорија:Филмови засновани на романи]]
 
 
[[ar:لا بلد للعجائز (فيلم)]]
[[fa:جایی برای پیرمردها نیست]]
[[fr:No Country for Old Men]]
[[gl:Non é un país para vellos]]
[[ko:노인을 위한 나라는 없다 (영화)]]
[[hr:Nema zemlje za starce (2007.)]]
6.131

уредување