Разлика помеѓу преработките на „Борка Талески“

Одземени 44 бајти ,  пред 8 години
с
нема опис на уредувањето
с
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Талески, Борка }}
[[Категорија:Македонци]]
[[Категорија:Македонски народни херои]]
[[Категорија:Народни херои на Југославија]]