Разлика помеѓу преработките на „Здравје“

Додаден 21 бајт ,  пред 7 години
с
Робот: Додава hak:Khien-không
с (Отстрането уредувањето на 62.162.217.16 (разговор), вратено на последната верзија на AvicBot)
с (Робот: Додава hak:Khien-không)
[[is:Heilsa]]
[[it:Salute]]
[[hak:Khien-không]]
[[he:בריאות]]
[[jv:Kaséhatan]]
85.496

уредувања