Џон Квинси Адамс: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Додава br:John Quincy Adams
с (INkubusse ја премести страницата Џон Квинси Адамс на Џон Квинзи Адамс: се надевам дека автоматски ќе се пренасочат и другите пренасочувања)
с (Робот: Додава br:John Quincy Adams)
[[bcl:John Quincy Adams]]
[[bg:Джон Куинси Адамс]]
[[br:John Quincy Adams]]
[[bs:John Quincy Adams]]
[[ca:John Quincy Adams]]
85.496

уредувања