Разлика помеѓу преработките на „Нема земја за старци“

изменета категоризација
с (Робот: Додава sh:No Country for Old Men (film))
(изменета категоризација)
{{ОскарФилм}}
 
[[Категорија:ФилмовиДобитници сона оскар за најдобар филм]]
[[Категорија:Филмови од 2007]]
[[Категорија:Филмови на англиски јазик]]
[[Категорија:Американски филмови]]
 
 
[[ar:لا بلد للعجائز (فيلم)]]
2.148

уредувања