Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Политика на Иран“

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
**[[Голам Хосеин Мојсени-Еџехеи]]
*[[Министерство за нафта на Иран|Министерство за нафта]]
**[[Голам хосеинХосеин Нозари]]
***[[Национална иранска нафтена компанија|НИФК]]
*[[Земјоделие на Иран]]