Разлика помеѓу преработките на „Гинтерсберге“

Додадени 32 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Додава kk:Гюнтерсберге
(Создадена страница со: {{Infobox German Location |Art = Дел |Town = Харцгероде |image_photo = |Wappen = Wappen_Guentersberge.png |lat_deg ...)
 
с (Робот: Додава kk:Гюнтерсберге)
[[eo:Güntersberge]]
[[it:Güntersberge]]
[[kk:Гюнтерсберге]]
[[nl:Güntersberge]]
[[ro:Güntersberge]]
85.496

уредувања