Разлика помеѓу преработките на „А1 телевизија“

Одземени 142 бајти ,  пред 7 години
с
Бришење на "А1_Новогодишен_Џингл_2009.jpg", беше избришана од Заедничката ризница о...
с (Бришење на "A1_Identity_2006.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на JuTa по...)
с (Бришење на "А1_Новогодишен_Џингл_2009.jpg", беше избришана од Заедничката ризница о...)
[[Податотека:L17.jpg|десно|мини|150п|Лого на а1 2008-2011]]
[[Податотека:А1 Новогодишен Џингл 2009.jpg|десно|мини|150п|А1 Новогодишен Џингл 2009]]
http://www.youtube.com/watch?v=Fa8Voxr1rsc&feature=plcp