Разлика помеѓу преработките на „Наиро Кинтана“

Додадени 39 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Инфокутија за велосипедист | name = Наиро Квинтана | image = | caption = | fullname ...)
 
{{Инфокутија за велосипедист
| name = Наиро Квинтана
| image = Quintana Route du Sud 2012 étape 4.jpg
| caption =
| fullname = Наиро Александер Квинтана Рохас
5

уредувања