Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Францисканци“

с
r2.7.1) (Робот: Додава sr:Категорија:Фрањевци
с (r2.7.1) (Робот: Додава fa:رده:فرانسیسکن)
с (r2.7.1) (Робот: Додава sr:Категорија:Фрањевци)
[[sk:Kategória:Františkáni]]
[[sl:Kategorija:Frančiškani]]
[[sr:Категорија:Фрањевци]]
[[sv:Kategori:Franciskaner]]
[[uk:Категорія:Францисканці]]
34.422

уредувања