Разлика помеѓу преработките на „Млади и неуморни“

нема опис на уредувањето
| run_time = 60 минути (30 минути од 1973 to 1980)
| official_website = http://www.theyoungandtherestless.com/index.php
| num_episodes = 8,691832 (до [[2415 јулифевруари]], [[20072008]])
| imdb_id = 0069658
| tv_com_id = 100
1.250

уредувања