Фински јазик: Разлика помеѓу преработките

Одземени 25 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Брише lez:Финн чlал (missing)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава sw:Kifini)
с (Робот: Брише lez:Финн чlал (missing))
[[sw:Kifini]]
[[kv:Суоми кыв]]
[[lez:Финн чlал]]
[[ltg:Suomu volūda]]
[[la:Lingua Finnica]]
85.496

уредувања