Разлика помеѓу преработките на „А1 телевизија“

Додадени 89 бајти ,  пред 7 години
(немо да е сестринска на нешто што непостоело тогаш)
== Странска програма ==
[[Податотека:A1.jpg|десно|мини|150п|Лого на а1 1993-2008]]
[[Податотека:L17.jpg|десно|мини|150п|Лого на а1 2008-2011]]
[[Податотека:А1.jpg|десно|мини|150п|Идентитет на А1]]
 
=== Серии ===
8

уредувања