Разлика помеѓу преработките на „Пантеон (Рим)“

Додадени 6 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува th:วิหารแพนธีอัน
с (r2.7.1) (Робот: Додава sl:Panteon, Rim)
с (r2.7.3) (Робот: Менува th:วิหารแพนธีอัน)
[[sv:Pantheon]]
[[te:పాంథియోన్, రోమ్]]
[[th:ตึกวิหารแพนธีอัน]]
[[tr:Panteon, Roma]]
[[uk:Пантеон (Рим)]]
126.817

уредувања