Разлика помеѓу преработките на „Второ бугарско царство“

с
Отстрането уредувањето на 31.3.93.48 (разговор), вратено на последната верзија на MacedonianBoy
с (Отстрането уредувањето на 31.3.93.48 (разговор), вратено на последната верзија на MacedonianBoy)
* [[Бугарско-отомански војни]]
* [[Бугарско-унгарски војни]]
јбхјбјјбјбјбјјјнјннјјнјннјхцф
 
== Наводи ==