Разлика помеѓу преработките на „Роберт Мугабе“

Додадени 24 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Робот: Додава hsb:Robert Mugabe)
[[Категорија:Зимбабвејски револуционери]]
[[Категорија:Зимбабвејски државници]]
{{NAMSecretary-General}}
 
[[af:Robert Mugabe]]
[[ar:روبرت موجابي]]