Разлика помеѓу преработките на „Јужен Океан“

Додадени 29 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава mn:Өмнөд далай
с (r2.7.2) (Робот: Додава lez:Кьебле муркIарин океан)
с (r2.7.1) (Робот: Додава mn:Өмнөд далай)
[[ms:Lautan Selatan]]
[[mwl:Ouceano Antártico]]
[[mn:Өмнөд далай]]
[[my:တောင်ပိုင်း သမုဒ္ဒရာ]]
[[nah:Ilhuicaātl Antártico]]
86.434

уредувања