Разлика помеѓу преработките на „Светска турнеја UCI 2011“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
|-
|[[Гран при Квебек 2011|ГП Квебек]]<br />([[Филип Жилбер]])
|rowspan=56|[[Филип Жилбер]]
|-
|[[Вуелта а Еспања 2011|Вуелта а Еспања]] <br />([[Хуан Хосе Кобо]])
|rowspan=45|{{ct|OLO|2011}}
|-
|[[Гран при Монтреал 2011|ГП Монтреал]]<br />([[Руј Коста (велосипедист)|Руј Коста]])