Разлика помеѓу преработките на „Кибибајт“

Додадени 16 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додаје: ms:Kibibait
с
с (Бот Додаје: ms:Kibibait)
[[es:Kibibyte]]
[[eu:Kibibyte]]
[[ko:키비바이트]]
[[ia:Kibibyte]]
[[it:Kibibyte]]
[[nl:Kibibyte]]
[[ja:キビバイト]]
[[ko:키비바이트]]
[[ms:Kibibait]]
[[nl:Kibibyte]]
[[no:Kibibyte]]
[[pt:Kibibyte]]
46.384

уредувања