Разлика помеѓу преработките на „Баскервилски пес“

Додадени 36 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава oc:Lo Canhàs dels Baskervilles
с (r2.5.2) (Робот: Менува fa:سگ باسکرویل)
с (r2.7.1) (Робот: Додава oc:Lo Canhàs dels Baskervilles)
[[ja:バスカヴィル家の犬]]
[[no:Hunden fra Baskerville]]
[[oc:Lo Canhàs dels Baskervilles]]
[[pl:Pies Baskerville'ów]]
[[pt:O Cão dos Baskervilles]]
4.138

уредувања