Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1675“

Додадени 19 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1675
с (r2.7.1) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1675)
с (r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1675)
[[ms:Kategori:1675]]
[[new:पुचः:१६७५]]
[[ja:カテゴリCategory:1675年]]
[[no:Kategori:1675]]
[[nn:Kategori:1675]]
[[sk:Kategória:1675]]
[[sl:Kategorija:Leto 1675]]
[[sh:Kategorija:1675]]
[[fi:Luokka:1675]]
[[sv:Kategori:1675]]
5.636

уредувања