Категорија:190: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: sh:Kategorija:190
с (r2.7.2) (Бот Додава: kk:Санат:190 жыл)
с (r2.6.4) (Бот Додава: sh:Kategorija:190)
[[ms:Kategori:190]]
[[new:पुचः:१९०]]
[[ja:Categoryカテゴリ:190年]]
[[no:Kategori:190]]
[[uz:Turkum:190]]
[[sk:Kategória:190]]
[[sl:Kategorija:Leto 190]]
[[sh:Kategorija:190]]
[[sv:Kategori:190]]
[[tt:Төркем:190 ел]]
127.231

уредување