Разлика помеѓу преработките на „Георги Прванов“

Додадени 23 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додаје: tr:Georgi Parvanov
с (Отстрането уредувањето на 87.126.178.66, вратено на последната верзија на SieBot)
с (Бот Додаје: tr:Georgi Parvanov)
[[sr:Георги Прванов]]
[[sv:Georgi Părvanov]]
[[tr:Georgi Parvanov]]
[[zh:格奥尔基·珀尔瓦诺夫]]
46.384

уредувања