Категорија:Острови на Филипините: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: zh-min-nan:Category:Hui-li̍p-pin tó-sū)
Нема опис на уредувањето
{{Ризница-врска|Islands of the Philippines}}
 
[[Категорија:ГеографијаРелефни наформи во Филипините]]
[[Категорија:Острови по земја|Филипини]]
[[Категорија:Архипелази|Филипини]]