Разлика помеѓу преработките на „1955“

Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: frr:1955
с (r2.5.5) (Бот Менува: ne:सन् १९५५)
с (r2.7.2) (Бот Додава: frr:1955)
[[bh:१९५५]]
[[bcl:1955]]
[[bg:1955]]
[[bs:1955]]
[[br:1955]]
[[bg:1955]]
[[ca:1955]]
[[cv:1955]]
[[ja:1955年]]
[[nap:1955]]
[[frr:1955]]
[[no:1955]]
[[nn:1955]]
5.636

уредувања