Разлика помеѓу преработките на „Барокна гитара“

с
r2.5.2) (Бот Додава: nn:Barokkgitar
(дополнување, изменета категоризација)
с (r2.5.2) (Бот Додава: nn:Barokkgitar)
[[hu:Barokk gitár]]
[[no:Barokkgitar]]
[[nn:Barokkgitar]]
[[oc:Guitarra barròca]]
[[pl:Gitara barokowa]]
3.913

уредувања