Разлика помеѓу преработките на „Литванска фудбалска федерација“

нема опис на уредувањето
{{fb end}}
 
[[Категорија:УЕФА|Спорт во Литванија]]
[[Категорија:ФудбалСпортски организации во ЛитванијаЕвропа по земја|Литванија]]
[[Категорија:ФудбалскиОрганизации во федерации|Литванија]]
 
 
[[ar:اتحاد ليتوانيا لكرة القدم]]