Разлика помеѓу преработките на „Фудбалски сојуз на Германија“

с
нема опис на уредувањето
с
{{fb end}}
 
[[Категорија:Европски фудбалски федерации|АвстријаГерманија]]
[[Категорија:Германски фудбал]]
[[Категорија:Спортски организации во АвстријаГерманија]]
 
[[af:Duitse sokkerbond]]