Разлика помеѓу преработките на „Александар Прокопиев“

нема опис на уредувањето
с (Брзо додавање категорија Македонски поети (со користење на HotCat))
[[Категорија:Скопјани]]
[[Категорија:Македонски писатели|Прокопиев Александар]]
 
[[en: Aleksandar Prokopiev]]
[[hr: Aleksandar Prokopiev]]
 
[[Категорија:Македонски есеисти]]
Анонимен корисник