Ховд, Увс: Разлика помеѓу преработките

Одземен 1 бајт ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Менува: en:Hovd, Uvs
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (r2.6.4) (Бот Менува: en:Hovd, Uvs)
[[Категорија:Области во Монголија]]
 
[[en:KhovdHovd, Uvs]]
[[mn:Ховд сум (Увс)]]
127.214

уредувања