Разлика помеѓу преработките на „Палатица“

Додаден 41 бајт ,  пред 12 години
с
Бот Додаје: bg:Палатица, sq:Palatica
(Бот-форматирање на селата.)
 
с (Бот Додаје: bg:Палатица, sq:Palatica)
[[Категорија:Села во Општина Желино]]
[[Категорија:Села во Република Македонија]]
 
[[bg:Палатица]]
[[sq:Palatica]]
46.384

уредувања