Разлика помеѓу преработките на „Древни астронаути“

Одземени 44 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Брише: es:Teorías de los astronautas antiguos (deleted)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
с (Бот Брише: es:Teorías de los astronautas antiguos (deleted))
[[de:Prä-Astronautik]]
[[en:Ancient astronauts]]
[[es:Teorías de los astronautas antiguos]]
[[fr:Théorie des Anciens Astronautes]]
[[he:מרכבות האלים]]
85.496

уредувања