Разлика помеѓу преработките на „Борка Талески“

Додадени 55 бајти ,  пред 9 години
с
ситна поправка
с (r2.7.1) (Бот Додава: sr:Борко Талески)
с (ситна поправка)
 
{{Никулец за биографија}}
{{Народни херои на Македонија}}
 
[[Категорија:Македонци]]
[[Категорија:Македонски народни херои]]